Haziran 2022

Hayatın bizlere neler sunacağını hiçbir zaman bilemiyoruz. Başımıza gelebilecek olası aksiliklere karşı geleceğimizi güvence altına almak en doğrusu!😊 

Yazımızın devamında Kredi Hayat Sigortasının avantajlarını ve size nasıl kolaylıklar sağlayacağını 5 başlıkta keşfedebilirsiniz.

1.Kredi Hayat Sigortası Nedir?

Kredi Hayat Sigortası, yaşam kaybı veya maluliyet durumunda kredi borcunuzu güvence altına alır. Böyle bir durumda önce borç kapatılır ve sonra varsa kalan tutar kanuni varislerinize ödenir.

2.Kredi Hayat Sigortası Süresi Ne Kadardır?

Kredi borcunuzun vade süresi, Kredi Hayat Sigortası’nın süresi ile örtüşmektedir. 

3.Kredi Hayat Sigortasının Teminatları Nelerdir? 

Kredi hayat sigortası yaşam kaybı ve tercihen poliçeye ekletilmesi durumunda kaza ve/veya hastalık sonucu maluliyet teminatı sunarak olası bu risklerden biriyle karşılaşılması durumunda krediye yönelik kalan borcu ödemektedir.

Teminat tutarı kredi ödeme planına bağlı olarak azalarak süre boyunca devam etmektedir.

4.Kredi Hayat Sigortası Almak Neden Önemlidir? 

Kredi Hayat Sigortası, zamansız gelen olumsuz durumlarda sevdiklerinizin geleceğini güvence altına alır ve bireylere maddi anlamda rahatlık sunar. Can kaybı durumunda kredi borcunun ilgili bankaya sigorta şirketi tarafından öder. Ayrıca, tam ve daimî maluliyet durumunda, tazminat sertifika üzerinde belirtilen sigortalıya ödenir. Kredi Hayat Sigortası, ödediğiniz primlerin vergi matrahınızdan düşmesini ve vergi avantajı elde etmenizi sağladığı için de son derece önemlidir.

Kısaca sizin ve sevdiklerinizin yaşayacağı zor bir durumda, teminat altına aldığı borçlar ödeyerek yükünüzü azaltır ve geleceğinizi güvence altına alır.

5.OYAK Grup Sigorta Ayrıcalığıyla Kredi Hayat Sigortası Yaptırın, Rahat Bir Nefes Alın!

OYAK Grup Sigorta kapsamlı teminatlar sunan ürünleri ile her an yanınızda! Size rahat nefes aldıracak fiyat avantajı sağlayan tekliflerimiz hakkında detaylı bilgi almak için 0850 577 00 57 numaralı çağrı merkezimi arayabilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

#HayatınHerAnında güvenle kalın!
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.