Evcil Hayvan Sigortası

Evcil hayvanlarınızın acil tedavilerinin yanı sıra muayene, tahlil/tetkik ve belirli hastalıklara yönelik tedavilerinin de poliçe limitleri ve teminatları kapsamında sağlık sorunlarının tedavisini kapsayan bir sigorta türüdür.

6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük kedi veya köpeğinizin sağlık masrafları için uygun primlerle teminat sağlayan Evcil Hayvan Sigortası poliçenizi hemen yaptırabilir İstediğiniz tüm veteriner kliniklerinde bekleme süresi olmadan kullanıma başlayabilirsiniz.

OYAK GRUP SİGORTA İle 600 TL’den başlayan Evcil Hayvan Sigortası içeriği; 

Acil durumlar; trafik kazası, yüksekten düşme, yabancı cisim yutma, ısı çarpması, zehirlenme, yanma/yanık, böcek sokması, elektrik çarpması, boğulma, kavga, kesik ve cisim batması, donma, göz yaralanması acil durumları nedeniyle maruz kalacağı tedavi masraflarını karşılar.

3. Şahıs Mali Sorumluluk; Evcil hayvanın üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararları karşılar. 
Kayıp İlanı ve Ödül; Evcil hayvanın kaybolmasına bağlı kayıp ilanı ve ödül masraflarını karşılar.

Ek teminatlar; yılda 1 defa ücretsiz muayene, yılda 1 defa ücretsiz tırnak kesimi, yılda 1 defa ücretsiz göz ve kulak temizliği içermektedir. 

Ek prim karşılığında poliçeye eklenebilecek teminatlar; Evcil hayvanın hastalık hallerinde; ayakta veteriner muayene giderleri, teşhis ve tedavi giderleri, yatışlı tedavi, ameliyat* (doğum ve kısırlaştırma hariç), yaralanma ve hastalıklar, kanser, röntgen, ultrason, MRI, BT taramaları, kan ve idrar tahlillerini karşılar.
 

Sizin için Evcil Hayvan Sigortası ürününe ulaşabileceğiniz karşılaştırmalı sigorta tekliflerimizi deneyin!

Teklif Al
| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.