Hizmetlerimiz

  • Bireysel ve Kurumsal Sigorta Yönetimi:

Uzman ekibiyle her türlü risklere karşı yerel ve küresel piyasalardaki sigorta şirketlerinden en uygun kapsam ve maliyet dahilinde teklif alan, poliçe tanzim eden ve tüm sigorta süreçlerini yöneten OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş. bireysel ve kurumsal sigorta çözümleri sunmaktadır.

  • Reasürans ve Küresel Erişim:

OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş., Avrupa, Uzak Doğu ve Orta Doğu Sigorta piyasası başta olmak üzere Reasürans şirketleri yakın işbirliği yapmakta, sigortalılarımızın ihtiyacını karşılayacak şekilde riske özel kapasite ve uluslararası piyasalardan alternatif sigorta çözümleri sağlamaktadır.

OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş., 2020 yılı Nisan ayı itibariyle dünyanın lider ve en köklü sigorta ve reasürans piyasası olan Lloyd’s’da yetkili broker olarak iş yapma lisansını almıştır, Lloyd’s Brokeri ünvanı ile benzersiz bir küresel sigorta uzmanlığı havuzuna direkt erişim hakkı kazanmanın yanı sıra İngiliz menşeli Lloyd’s un yetkili brokeri olarak küresel piyasalardaki yerini güçlendirmiştir.

  • Risk Danışmanlığı:

OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Risk Danışmanlığı, günümüz işletmelerine uygulanabilir bir risk yönetimi çerçevesinde, sigortaya devredilebilen ve devredilemeyen risklerin işletmelerin stratejileri doğrultusunda yönetimini desteklemek için geniş bir yelpazede kurumsal risk yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Yangın, Patlama ve Doğal Afet kaynaklı Sabit Kıymet Riskleri, Siber Riskler, İş Durması ve Kar Kaybı Riskleri, Pandemi Kaynaklı Riskler, Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği Riskleri, Ürün Güvenliği ve Geri Çağırma Riskleri ve diğer olası riskler profesyonel bir yaklaşımla şirket hedef ve stratejilerine uygun şekilde değerlendirilmektedir.

Risk Danışmalığı hizmetimizin bir parçası olarak tüm projelerinizde ve/ya olası sigorta ihalelerinizde şartnamelere uygun sigorta çözümlerinin önerilmesi, uygun teminat yapısının oluşturulması ve olası hasar süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesi gibi alanlarda size özel hizmetler sunmaktayız.

  • Hasar Danışmanlığı:

OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş., konusunda uzman kadrosu ile tüm branşlardaki hasarlarınızın yönetiminde çözüm sunabilmektedir.

Hasar konusundaki tecrübe ve yetkinliğimizi, poliçeniz OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş. aracılığı ile düzenlenmiş olsun olmasın, Hasar Danışmanlığı servisimizle tüm sigortalılara sunmaktan büyük memnuniyet duymaktayız.

Hasar Danışmanlığı servisimiz ile oluşabilecek bir hasar anında;

- İlk İhbar aşamasından başlayarak dosyanın sonuçlandırılmasına kadar tüm süreç tek elden yürütülür.

- Tüm ilgili taraflar; sigortalı, sigorta şirketleri, yurtdışı reasürans firmaları ve hasar eksperleri ile koordinasyon sağlanır.

- Hasar sürecinin sonuna kadar sigortalımıza düzenli bir bilgilendirme sağlanır. Hasar hızlı ve doğru bir şekilde değerlendirilerek sonlandırılır.

  • Affinity:

Sigorta ürünlerinin geliştirilmesi, Sigortalı sadakatini arttırmaya yönelik avantajlı sigorta programları, Şirketlerin ana faaliyetlerini destekleyici sigorta ürünleri, İş ortaklarına yönelik paket programlar ile sigorta sektöründe kurumlara özel hizmetler sunulmaktadır. Affinity ürünlerinin temel özelliği, basit, anlaşılır ve düşük maliyetli olması, yüksek bir satın alma dürtüsü yaratması, yani “Toplam fayda”sının yüksek olmasıdır.

 Affinity Çözümleri Nelerdir?

- Sadakat (Loyalty) Programları

- Database Marketing (Her programda, ilgili şirket adına kurulan hizmet ve satış merkezleri aracılığıyla programlar yürütülür.)

- Özel Ürünler (Müşterilerin yaşamını kolaylaştıracak özel nitelikte ürünler)

- Worksite Marketing (Kurumsal müşterilerimizin çalışan ve üyelerine yönelik, firmaya özel oluşturulan  online sigorta satış platformu)

  • Etkin Müşteri Hizmetleri Yönetimi:

OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş., müşterilerine eşsiz bir müşteri hizmetleri deneyimi yaşatmak için özel olarak oluşturduğu deneyimli müşteri danışmanları ile her türlü sigorta ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte bir hizmet vermektedir. OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ‘’0850 577 00 57" nolu Çağrı Merkezi hattımızdan profesyonel müşteri danışmanlarına ulaşarak hızlı ve pratik bir müşteri deneyimi yaşamak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Sizin için en doğru teklife ulaşabileceğiniz karşılaştırmalı sigorta tekliflerimizi deneyin!

Teklif Al
| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.