İnsan Kaynakları Uygulamaları

İnsan Kaynakları uygulamalarımızın temeli çalışanımıza verdiğimiz değerdir, bu nedenle sürekli çalışanlarımızın beklentilerine uygun çözümler üretmeyi hedefliyoruz.

Çalışanlarımızın iş-yaşam ilişkisini dengelemelerine, dinamik ve yaratıcı bir çalışma ortamı yaratmaya özen gösteriyoruz.

Ücret ve Yan Haklar

Şirketimizde ücret/ kariyer/ performans yönetimi çalışmalarının daha etkili yapılabilmesi hedefiyle; bilgi-beceri, problem çözme ve sorumluluk kriterleri göz önüne alınarak, fonksiyonel olarak tanımlanan iş aileleri bazında, her bir görevin şirketin faaliyet sonuçlarındaki etkinliği ve rolü değerlendirilerek bir referans sistemi kurulmuştur. Her referans seviyesi tüm detayları ile tanımlanarak ücret skalaları belirlenmiştir. Ücretlendirme prensipleri bu referans sistemi çerçevesinde uygulanmaktadır.

Ücret artışları, çalışanların performansı, ayrıntılı sektör ücret araştırmaları ve enflasyon oranı dikkate alınarak her yıl Ocak ayında gerçekleştirilir.

Özel Sağlık & Hayat Sigortası

Tüm çalışanlarımız Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında çalışmaktadır. Ayrıca tüm çalışanlarımız göreve başladıkları andan itibaren, Özel Grup Sağlık Sigortası kapsamına alınmaktadır. Yine tüm çalışanlarımıza işe başladığı günden itibaren Grup Hayat ve Ferdi Kaza sigortası yapılmaktadır.

Bireysel Emeklilik Grup Planı

Şirketimiz çalışanları isteğe bağlı olarak göreve başladıktan sonra Grup Bireysel Emeklilik sistemine dahil olabilirler. Şirketimiz emeklilik sistemine dahil olan personelimize, net ücretlerinin %3'ü oranında katkıda bulunmaktadır.

Personel Servisi

Genel Müdürlük çalışanlarına servis olanağı sunulmaktadır.

Yemek

Tüm personelimizin (Genel müdürlük, şubeler), aylık çalışma günü dikkate alınarak, o yıl belirlenen günlük yemek ücreti üzerinden yemek kartlarına yükleme yapılır.

İzin

Ücretli izin uygulamaları, İş Kanunu ve Personel Yönetmeliği doğrultusunda uygulanır.

Sizin için en doğru teklife ulaşabileceğiniz karşılaştırmalı sigorta tekliflerimizi deneyin!

Teklif Al
| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.