Hakkımızda

OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş, münhasıran sigorta ve reasürans brokerliği faaliyetlerinde bulunmak üzere %100 OYAK Yatırım Menkul Değerler ortaklığı ile 2017 yılında kurulmuştur.

OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Kasım 2019 tarihinde, dünyanın en büyük uluslararası bağımsız sigorta brokeri networku olan WBN (Worldwide Broker Network)’e üyeliği sonucunda, 6 kıtada 100’den fazla ülkedeki 500’den fazla ofis ile yurtdışı lokasyonlarında yerel sigorta çözümleri sağlayabilmektedir.

OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. , 2020 yılı Nisan ayı itibariyle dünyanın lider ve en köklü sigorta ve reasürans piyasası olan Lloyd’s’da yetkili broker olarak iş yapma lisansını almıştır.

OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş., Lloyd’s Brokeri ünvanı ile benzersiz bir küresel sigorta uzmanlığı havuzuna direkt erişim hakkı kazanmanın yanı sıra İngiliz menşeli Lloyd’s un yetkili brokeri olarak küresel piyasalardaki yerini güçlendirdi.

OYAK Grubu isminin Türkiye’de yarattığı güven, kalite, güç ve saygınlık ile kendini özdeşleştirerek sektörde öncü olmak için emin adımlarla ilerlemektedir. OYAK Grup Sigorta Reasürans Brokerliği A.Ş., konularında uzman personeli ile şirketlerin müşterilerine, üyelerine veya çalışanlarına yönelik özel sigorta çözümleri tasarlayarak onların ana hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

OYAK Grup Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.'nin hedefi sektördeki en iyi ve en güvenilir Sigorta ve Reasürans Brokerlik Kurumu olmak, geniş bir müşteri tabanına hizmet vermek, müşteri taleplerine göre hareket etmek, yasalar ve etik kurallar çerçevesinde en üst düzeyde rekabet etmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, çağın gerektirdiği teknolojiyi takip edip uygulamaktır.

Sizin için en doğru teklife ulaşabileceğiniz karşılaştırmalı sigorta tekliflerimizi deneyin!

Teklif Al
| OYAK Grup Sigorta
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.