Gizlilik Politikası

1.YASAL UYARI: 

Ziyaret etmekte olduğunuz www.oyakgrupsigorta.com sitesi (“web site”) OYAK GRUP SİGORTA ve Reasürans Brokerliği A.Ş. (OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği) tarafından hazırlanmakta ve işletilmektedir. Bu web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir. İçeriğe ilişkin her türlü ses, görüntü, bilgi, belge, materyaller ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği'ne aittir. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği'nin yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinden bağlantı kuramaz.

Site sayfaları aracılığıyla, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, Bireysel ve Kurumsal Sigorta Yönetimi, Risk Yönetimi, Lokal ve Global Piyasalarda En Uygun Prim Araştırması, Karşılaştırmalı Teklif Çalışması, Poliçe Yönetimi, Hasar Yönetimi, Müşteri Hizmetleri Yönetimi, Affinity Projeleri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sitemizde yer alan her türlü bilgi, tablo, grafik, duyuru vs. içerik OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla yürürlükteki mevzuata uygun şekilde hazırlanmış olup; bu bilgilerin kullanılmasından doğan her türlü sorumluluk tarafınıza ait olacaktır. Mevzuat ve uygulamada olabilecek değişiklikler, web sitesinde yer alan bilgilerin doğruluğunu etkileyebilecektir. OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, web sitesinde yer alan bilgilerin güncellenmesi, düzeltilmesi, değiştirilmesi ya da çıkartılması hususlarında tek yetkili olup; her türlü içeriğin mevcut durumu yansıtması için makul olan gayreti göstermektedir.

Web sitesinde yer alan içeriğin güncellenmemesi veya güncellenmesindeki gecikme ile sitede olması muhtemel hatalardan, eksikliklerden ya da bunlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğan ve doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflar ile her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği sorumlu değildir.

Kullanıcılar web sitesinde yer alan içeriği sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Bu sitede yer alan bilgilerin OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak kullanımı, iktibası, kopyalanması, çoğaltılması, değiştirilmesi, depolanması, uyarlanması, ticari amaçla elde bulundurulması veya bu fiillerin teşvik edilmesi yasaktır.

OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, bu web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan her türlü içeriğe dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Buralarda yer alan bilgiler ışığında alınacak aksiyonlar ile ilgili sorumluluk kullanıcıya ait olacaktır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı ve Gizlilik metinleri esas alınacak ve böyle bir durumda OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği'nin her türlü hukuki hakları saklı kalacaktır.

2.GİZLİLİK:

OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, müşterilerine ait bilgilerin gizliliğini ve güvenliğini sağlama hususuna önem göstermektedir. Amacımız; müşterilerimizden aldığımız kişisel bilgilerin gizliliğini korumak ve temin edilen verilerin güvenliğini sağlamaktır. Bu amaç çerçevesinde OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, sistem altyapısı ve internet sunumlarını en güvenilir seviyede tutarak; kişisel verileri teknik imkânlar dâhilinde en iyi şekilde korumaktadır.

OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, müşterilerinden zorunlu olarak alması gereken bilgiler yanında yalnızca, sunmakta olduğu hizmetleri sağlamak amacı ile gerekli olduğunu düşündüğü bilgileri toplamaktadır. Bu sebeple; web sitesinin sayfalarını ziyaretiniz esnasında size özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. 

OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, hizmet aldığı kuruluşların, OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği Gizlilik Anlaşması’na uymalarını sağlamaktadır. Bu doğrultuda, web sitesinde yer alan tüm içeriğin, yetkisiz erişimlerden, hatalı kullanım ve değişikliklerden, bozulma ve yok edilmekten korunması; bilginin gizliliği, bütünlüğü ve kullanılabilirliği prensipleri çerçevesinde titizlikle ele alınmaktadır. 

OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamakta; ancak bu sitelerin içeriklerini denetlememekte ve bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlara karşı hiçbir garanti vermemektedir. 

Web sitesine ulaşılamamasından veya sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği sorumlu değildir. 

Gizlilik kuralları bu web sitesinde geçerli olup; bu sitede linki verilen web sitelerine bağlantı yapılarak girilmesinden ve bunların kullanılmasından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp ve zararlardan OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği sorumlu değildir. 

OYAK GRUP SİGORTA Brokerliği, kullanıcılardan önceden izin almaksızın işbu içerikte her zaman için değişiklik ve güncelleme yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Sizin için en doğru teklife ulaşabileceğiniz karşılaştırmalı sigorta tekliflerimizi deneyin!

Teklif Al
| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.