Mayıs 2022

Hayat öyle ya da böyle bizi hazır olmadığımız durumlarla buluşturuyor, iyi ya da kötü sürprizlerle bizi şaşırtmaya devam ediyor. 

Sigorta yaptırmanın Hammurabi Kanunları’ndan beri insanlık tarihinin bir parçası olması işte tam bu sebeple: Güvenceler sunmak.

Sigortamız belirlediğimiz teminatlar çerçevesinde kötü sürprizlere hazır olurken, biz asıl odaklanılması gereken uğraşlarımıza önem verebiliyor ve hayatın tadını çıkarabiliyoruz. Haydi gelin, sigortalı olmanın ayrıcalıklarını birlikte gözden geçirelim. 😊

1-Sigorta yaşam standartlarınızı korumanıza yardımcı olur

İşlerin yolunda olduğu, planlarımızın tıkır tıkır işlediği zamanlar birikimlerimizin bize güvence sağladığını düşünür, kazanımlarımızın korumada olduğuna inanırız.

Sigortalı olmanın gerçek güvencesine ihtiyacımız olana kadar, bu yanlış güven hissi devam eder. Talihsiz durumlar başımıza geldiğinde birikimlerin ve yatırımların süreklilik sağlayamayacağı, kolayca eriyebileceği ne yazık ki tecrübe edilir.

Yaşam standartımızı oluşturan kazanımlarımız kaza, hastalık ve benzeri bir durumda sağlık giderlerine harcanırken; iş yeri yangını gibi bir maddi kayıplara sebep olacak durumlarda hem gelirimizden hem de gelirimizin kaynağından oluruz. Evimizin ya da aracımızın büyük bir hasar gördüğü durumlarda ise sigortamızın olmaması halinde hayatımız olumsuz etkilenebilir.

İster sağlıkla ilgili olsun, ister maddi; hayatın risklerini teminatlar dahilinde bir sigorta şirketiyle paylaşmak hem bugünü hem de yarını korumanın en etkili yoludur. 

2-Sigorta yaptırarak geleceğinizi stresten uzak bir şekilde planlayabilirsiniz

Finansal özgürlüğümüzü sağlamak için, hayatımızın uzun bir süresi çalışarak geçiyor. Birikimlerimiz, evimiz, iş yerimiz, aracımız dahil edindiğimiz her mal varlığımız bize güç verirken, onları kaybetme korkusu da günlerimizin stresle geçmesine neden oluyor.

Sigorta yaptırmak hayatın kötü sürprizlerinin önüne geçemez ve geleceğe dair tüm sorunlarınızı çözmez… Fakat sigorta yaptırarak talihsiz durumlardaki kayıplarınızın önüne geçebilir ve daha az stresle yaşamaya başlayabilirsiniz. Sigorta yaptırmak ileriye yönelik planlarınızda güvenle hareket etmenize, geleceğinizi daha net görmenize yarar.  

3-Sigorta poliçenizle kendinizi ve ailenizi koruma altına alabilirsiniz

Kendinizi ve ailenizi kapsamını sizin belirleyebileceğiniz poliçeyle korumak isterseniz seçenekleriniz çok fazla. 😊 Örneğin; 

  • Özel ya da tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırarak tedavi masraflarını teminatlar dahilinde karşılayabilirsiniz.
  • Ferdi kaza sigortası yaptırarak sakatlık sonucu çalışamama durumunda aylık ödemelerle ailenize kaynak oluşturabilirsiniz. 
  • Bireysel emeklilik sigortası yaptırarak, altın yıllarınızı ailenizle daha konforlu ve huzurlu geçirebilirsiniz.
  • Hayat sigortası ile olası bir vefat durumunda ailenizin mağdur olmaması ve yaşam standartlarını koruyabilmesi için maddi kaynak sağlayabilirsiniz.
  • Kasko sigortası aracınızın başına gelebilecek türlü hasarları,
  • Konut sigortası hem ev sakinlerini hem evinizi, 
  • KOBİ ise iş yerinizde oluşabilecek hasarı teminatlar dahilinde güvence altına alabilir, ailenizin mağdur olmasınız önüne geçebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, siz yeter ki sigorta yaptırmak isteyin… 😊 Birçok sigorta ürünü ve teminat seçeneğine kolayca ulaşabilir, sigortalı olmanın ayrıcalığıyla dilerseniz hemen tanışabilirsiniz.

Daima uygun çözümler sunan OYAK Grup Sigorta ile ayrıcalıklı olmanın keyfine hemen varın!

OYAK Grup Sigorta’nın size uygun teminat seçeneklerini sunduğundan emin olabilirsiniz. Siz de bugünden yaşam standartlarınızı korumaya ve geleceğe huzurla bakmaya başlamak için web sitemiz üzerinden teklif alabilir, ya da 0850 577 00 57’yi arayarak çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz.
Güvenle kalın! 😊
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.