Şubat 2022

Kış aylarında evde vakit geçirmenin tadı her zaman bambaşkadır. Soğuk ve yağışlı havalarda evde aktiviteler yaptığımız için, evlerimizi kış mevsiminin renklerine ve atmosferine  göre uygun dekore ederek konforumuz ve keyfimizi artırabiliriz. 

Bir de evinizin kapsamlı teminatlarla dolu bir konut sigortası varsa bu keyif ikiye katlanır! 😊 

OYAK Grup Sigorta olarak sizler için derlerdiğimiz dekorasyon önerileri ve evinizde daha da güvende hissetmenizi sağlayacak Konut Sigortasını tanımak için sizleri yazımızın devamını okumaya davet ediyoruz.

İçinizi Isıtacak Dekorasyon Önerilerimizle Geldik! Buyurun keşfe;

 • Kış aylarında aniden gelen ürpertici soğukluk hissini şık bir şekilde çözmek çok basit: yumuşacık battaniyeler! Soğuk kış günlerinin kurtarıcısı battaniyeler ve rengarenk kırlentlerle odanızı süsleyebilirsiniz.
 • Günlerin kısaldığı, güneş ışığına hasret kaldığımız kış günlerinde evimizin iç açıcı renklerle dekore edilmesi ferahlık sağlar. Dekorlarda beyaz ve tonlarının kullanarak araya canlı renkler serpiştirebilirsiniz. 
 • Ayrıca aydınlatma için sıcak renkleri tercih etmek kışa uygun bir atmosfer yaratma konusunda size yardımcı olacaktır. 
 • Ahşap, insana huzur veren bir materyeldir. Şık ve huzurlu bir yaşam alanı için odanızda ahşap dokunuşlara yer verebilirsiniz.
 • Kış dekorasyonunuza bitkileri ekleyerek odanıza canlı bir hava katabilir, evinize sonbaharı getirebilirsiniz. Ayrıca dekoratif saksılar da şık dokunuşlar için imkan sunar.
 • Kışın açık havalarda çok daha az vakit geçiririz. Fakat evinizin balkonu varsa, alternatif ısıtma yöntemleri ve battaniyeler kullanarak şık bir kış balkonu oluşturabilirsiniz.

Huzurlu ve konforlu hissetmek için evimizde uygulayabileceğimiz daha birçok dekorasyon alternatifleri var. Fakat evimizi ve kendimizi güvende hissetmeden bu değişikliklerin verdiği keyif yarım kalacaktır. 

Sağlam, avantajlı ve içimizi rahatlatan konut sigortası teminatlarıyla evimizin keyfini güvenle çıkarabilir; geleceğimizi koruyabiliriz.

Konut Sigortası Neden Avantajlıdır?

 • Evimizi korumak için birçok önlem alsak da bunlar doğal felaketlere karşı yetersiz kalır. Üstelik basit bir dalgınlık yangına dönüşerek yaşam alanımızı yok edebilir, bir hırsızlık olayı finansal durumumuzu temelden tehdit edebilir. 
 • Konut sigortası evi, eşyaları ve evde yaşayanları teminatlarla güvenceye alabilen bir sigorta ürünüdür. Konut sigortası hem finansal durumu güvence altına alır, hem de geleceğe daha güvenle bakmaya yardımcı olur. 
 • Konut Sigortası poliçenizin kapsamını siz belirlersiniz. Evin hangi katta olduğuna, hangi tehlikelere açık olduğuna göre teminat seçimi yapabilir; hırsızlık, su baskını, toprak kayması gibi ek teminatlardan yararlanabilirsiniz. 
 • Size uygun teminat seçenekleriyle konut sigortası poliçenizi oluşturarak kapsamlı bir güvenceye sahip olursunuz.
 • Üstelik konut sigortası yaptırdığınızda, cüzi miktarda ödemelerle büyük felaketlerin finansal yüküne karşı güvende olursunuz.

OYAK Grup Sigorta Ayrıcalığıyla Ev Keyfinize Güvenceler Sağlayın!

Hem bireysel, hem de kurumsal sigorta ürünlerini avantajlı tekliflerle sunan OYAK Grup Sigorta ile size en uygun Konut Sigortası poliçesine ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz sitemizden hızlıca online teklif alabilir ya da 0850 577 00 57’yi arayarak çağrı merkezimizde ayrıcalıklarla tanışabilirsiniz.
Evinizin konforu bol, kışınız keyifli olsun!
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.