Şubat 2022

Evlerin neşesi minik patiler kapsamlı ve avantajlı sağlık güvencesini hak ediyor. 😊
Ailemizin bir bireyi olarak gördüğümüz, sağlığını kendi sağlığımız kadar önemsediğimiz evcil hayvanlarımızın farklı gereksinimlerine göre güvenceler bulmak OYAK Grup Sigorta ile çok kolay.
Evcil Hayvan Sigortası yaptırmanın avantajlarını 5 maddede öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin!

1. Evcil Hayvan Sigortası Nedir?
Kedi ve köpekler için sağlık güvenceleri sunan sigorta ürününe evcil hayvan sigortası denir. Poliçeniz ile minik dostunuz istediğiniz veterinerlerde en iyi tedaviye ulaşır.
Evcil hayvan sigortası yaptırdığınızda tedavi gerektiren durumlarda bekleme süresi olmadan tedavi safhasına geçebilirsiniz. 

2. Evcil Hayvanınız Sağlıklıyken Önlem Almak Önemlidir.
Evcil hayvanınızın yaramazlığı bazen talihsiz bir kazaya dönüşebilir, neşeli bir oyun hüzünle bitebilir. Ya da beklenmedik bir hastalık onun keyfini kaçırabilir.
Tedaviye en kısa sürede başlamak evcil hayvanınızın sağlığına kavuşması için atılması gereken ilk adım. Evcil hayvan sigortası ile seçkin veterinerlerde tedaviye ulaşım sağlayabilirsiniz. 
Üstelik sigortanız olmadığında veteriner ziyaretleri sıklaştıkça harcamalar üst üste gelebilir. Bu harcamaları karşılayacak bir güvence evcil hayvan sahipleri için de gayet avantajlı.

3. Evcil Hayvan Sigortası Hangi Teminatları Sunar?
Evcil hayvan sigortasının tedavi masraflarını karşılayacağı acil durumlar şöyledir:
Trafik kazası, yüksekten düşme, yabancı cisim yutma, ısı çarpması, zehirlenme, yanıklar ve donma, böcek sokması, elektrik çarpması, boğulma, kavga, kesikler, göz yaralanması.
Ayrıca evcil hayvanınızın 3. şahıslara vereceği maddi ve medeni zararlar da kapsam dahilindedir. Dostunuzun kaybolması durumunda da ilan ve ödül masraflarını karşılar.
Poliçenize ek teminatlarla birçok güvenceyi de dahil edebilirsiniz. Bunlar arasınca hastalık dahilinde ayakta tedavi ve çeşitli teşhis, ameliyat ve tahliller yer alabilir.

4. Peki, Evcil Hayvan Sigortası Yaptırmanın Şartları Nelerdir?
Dostunuzun 6 aylıktan büyük, 10 yaşından küçük olması gereklidir. Evcil hayvan sigortası ile yalnızca kedi ve köpeğinize güvence sağlayabilirsiniz. 
Dostunuzun doğum ve kısırlaştırma işlemleri poliçe kapsamı dışındadır. Poliçe geçerliliği ve hasar ödemeleri için evcil hayvanlar için zorunlu bulunan aşılarının yaptırılmış olması gereklidir.

5. 125 TL’den Başlayan Fiyatlarla Kapsamlı Birçok Güvenceye OYAK Grup Sigorta Ayrıcalığıyla Sahip Olun!
Günün her anında gerek yaramazlıkları gerekse sevimlilikleriyle hayatı olumlu yönde etkileyen minik dostunuza OYAK Grup Sigorta ile en avantajlı sağlık güvencesini sağlayabilirsiniz! 
125 TL’den başlayan fırsatlarla dolu Evcil Hayvan Sigortası tekliflerimiz için 0850 577 00 57’yi arayabilir ya da Online Teklif butonuna tıklayabilirsiniz.
Haydi, siz de Evcil Hayvan Sigortası avantajlarından yararlanın!
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.