Şubat 2021

Her yıl 4 Şubat'ta gerçek anlamda küresel bir olay olan Dünya Kanser Günü, kanserle mücadelede dünya nüfusunu birleştiriyor. Toplumsal bilinci artırmak ve hastalıkla ilgili farkındalık yaratmak amacıyla, dünyanın dört bir yanındaki hükümetleri ve bireyleri harekete geçmeye zorlayarak, her yıl milyonlarca önlenebilir ölümü kurtarmak hedefleniyor.


Yapabiliriz! Yapabilirim!
Sloganları üzerinden, Dünya Kanser Günü ile ilgili farkındalık kampanyaları oluşturuluyor. Bu tür kampanyalarla her bir birey küresel kanser yükünü azaltmak için bilinçlendiriliyor. Erken tanı ve pozitif bir bakış açısı ile kanseri yenmenin imkânsız olmadığı söyleniyor. Peki siz, Dünya Kanser Günü ile ilgili ne kadar bilinçlisiniz?


Erken Tanı Hayat Kurtarır!
Kanser türlerinin uyarılarını erken keşfetmek, bulgularını araştırmak ve ileri tetkik için hastaların sevk edilmesi, erken tanı şansını arttırmaktadır. Bu nedenle, sizin ve sevdiklerinizin erken tanı programlarına hâkim olmanızı öneriyoruz. Herhangi bir sağlık şikâyetiniz olmasa bile yılda 1 defa kanser tarama testlerinin yaptırılması sağılığınız için büyük önem taşıyor.


2020 Yılının Bize Öğrettiği “Sağlık”
Sağlık, hayatımızın aslında en önemli parçası değil midir? Sağlıkla hayatımızı sürdürmek, nefes aldığımız her anı hakkıyla yaşamak isteriz. İşte tam da bu bağlamda kendinize bu soruyu sormanızı istiyoruz. Hayat kalitenizi ne kadar önemsiyorsunuz? 2020 yılı boyunca bedenimize iyi gelen meditasyonları uyguladık, sağlıklı beslenmeye dikkat ettik ve bize çizilen sınırlar içinde egzersiz yapmaya devam ettik. Tüm bunları yaptıysanız ve yapmaya devam ediyorsanız, hayat kalitenizi önemsiyorsunuz demektir.
Sağlıkla nefes almak istediğiniz her gün, hayat kalitenizi güven altına alacak Tamamlayıcı Sağlık Sigortamız ile biz sizin yanınızdayız. Bizimle güvende kalmak ve hayat kalitenizi sağlama almak için buraya tıklayabilirsiniz. 
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.