Temmuz 2022

Güzel havaların keyfi yaz aktiviteleriyle çıkar! Özellikle de aklımız evde değilse. 🙂

Uzun ve yağışlı bir kışın ardından güneş ışıklarının tadına varacağımız açık hava aktivitelerinde gönlümüz ferah, içimiz rahatça eğlenmek hepimizin hakkı. Kapsamlı teminatlarıyla evinizi koruma altına alan konut sigortası yaptırarak tam bir güvence sağlayabilir, yuvanızı beklenmeyen durumlara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Hayatın her anında size iyi gelecek konut sigortasını OYAK Grup Sigorta ayrıcalığıyla keşfetmek için yazımızın devamını okumaya davetlisiniz! 

Konut Sigortası Nedir?

Evinize ve içerisindeki eşyalara hasar riskine karşı koruma alan sigorta ürününe Konut Sigortası denir. Poliçenizin kapsamına göre, ana ve ek teminatlarla destekleyeceğiniz sigortanız ile ihtiyaçlarınıza uygun bir konut sigortasına sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası Hangi Teminatları Sunar?

Konut sigortaları temelde paket sigortalardır. Bu paket sigortanın ana teminatları evin yıkılması ve yanması durumlarını kapsar. Fakat konut sigortası, çoğu diğer sigorta ürünlerinde olduğu gibi ek teminatlar da sunar. Bize esneklik sağlayan kısım da burasıdır. Evin, semtin, şehrin özel durumuna ve sizin ihtiyaçlarınıza göre sigorta paketinizi şekillendirebilirsiniz.

Temel teminatların yanı sıra su basması, yıldırım düşmesi ve sel gibi afetler ve hırsızlık, kaza, gasp, terör olayları, yangın gibi talihsiz durumlar da güvence altına alınabilir.

Konut sigortasının kapsamına girmesi için kazaların büyük olması gerekmez. Örneğin basit bir tesisat arızasından kaynaklanabilecek su baskınında oluşan hasar ya da kırılan bir camın veya bozulan bir elektronik aletin masrafı da poliçenizin kapsamına göre konut sigortanız tarafından karşılanabilir.

Konut sigortası sadece evinizi ve eşyalarınızı korumak için yapılan bir sigorta ürünü değildir. Evde yaşayan sizi ve yakınlarınızı da koruma altına alır.

Konut Sigortası Hangi Avantajları Sunar?

•    Sizin belirlediğiniz kapsamda ev sakinlerini, evinizi ve eşyalarınızı güvence altına alır.

•    Finansal durumunuzu korur, hasar ve kayıplar için yüksek masraflar yapmanız gerekmez.

•    Uygun ve cüzi miktarda ödemelerle büyük kayıpların oluşturacağı finansal yükten kurtulmuş olursunuz.

•    Eviniz boşken yaşanabilecek, önlenemez gibi gözüken hırsızlık ve yangın gibi talihsizliklere karşı önlem alırsınız.

DASK mı Konut Sigortası mı?

Yapılması zorunlu olan DASK ile konut sigortasını birbirine karıştırmamak gerekir. DASK sadece depremin neden olduğu hasarlara karşı teminatlar sunar. Konut sigortası ise ihtiyaçlarınıza göre şekillendirebileceğiniz bir üründür. 

OYAK Grup Sigorta güvencesi #HayatınHerAnında yanınızda!

OYAK Grup Sigorta’da kapsamlı teminatlar sunan sigorta ürünlerine avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz web sitemizden hızlıca karşılaştırmalı olarak sunduğumuz tekliflerden alabilir ya da 0850 577 00 57’yi arayarak çağrı merkezimizde OYAK Grup Sigorta ayrıcalıkları ile tanışabilirsiniz.

Gözünüz arkada kalmasın, yaz keyfiniz bizimle güvende! 🙂

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.