Ekim 2022

Sağlık hayatımızda sarsılmaz bir öneme sahip. Özellikle kanser gibi tedavi sürecinin uzun ve zor olduğu hastalıklara karşı gerektiğince önlem almak, kontrolleri aksatmamak gerekiyor. 

Ayrıca olası bir kanser hastalığı durumunda destek olacak güçlü bir güvenceye sahip olunmalı. Kanser tedavi süresince maddi destek olacak Kadınlar İçin Güçlü Gelecek Sigortası tam da bunun için var.

Kadınlar İçin Güçlü Gelecek Sigortası Nedir?

Kanser tedavi süresince yüksek moralli olmak iyileşme yolunda en önemli etkenlerden biridir. Morali yüksek tutmak için de tedavinin finansal endişeler tarafından ertelenmemesi gerekiyor.

Kadın kanser hastalıklarından biri ile karşılaşılması durumunda, Kadınlar İçin Güçlü Gelecek Sigortası tek seferde bir teminat ödemesi yapar. Bu finansal destek ile tedavi süreci yönetilebilir. Örneğin bu ödeme;

•    Tedavi masraflarında,
•    Tedavi süresince maddi ihtiyaçlarında,
•    Evde bakım ihtiyacında,
•    Rehabilitasyon ve psikolojik destek masrafları için kullanılabilir. 

Kadınlar İçin Güçlü Gelecek Sigortası Teminatları Nelerdir?

Kadınlar İçin Güçlü Gelecek Sigortası aşağıdaki durumları kapsayan teminatlar sunar.

Vefat Teminatı: Sigortalının her türlü vefatı durumunda teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.
Kadın Kanseri Teminatı (Meme kanseri, rahim kanseri, rahim ağzı kanseri, rahim içi kanseri, yumurtalık kanseri, tüpler, vajina/vulva tümörleri)

Yukarıdaki kadın kanser türlerinden birine yakalanılması durumunda ise hastalığın belgelenmesinden itibaren 30 günlük bekleme sürecine başlanır. Bu süreç sonucunda sigortalı halen hayatta ise tedavi masraflarından bağımsız olarak belirtilen teminat tutarı, sigortalıya tek seferde ödenir. Böylece tedaviye güçlü bir finansal destek sağlanmış olur.

Kadınlar İçin Güçlü Gelecek Sigortasında Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle poliçe kapsamında bulunan hastalıklardan birine yakalanmanız durumunda hastalığı belgelemeniz gerekiyor. 

Belgeleme sonrasında ise 30 günlük bir bekleme süresi bulunuyor. Örneğin sertifikanın başlangıç tarihinden itibaren 90 günün sonra ortaya çıkan hastalığın belgelenmesinin ardından 30 gün bekleme süresi geliyor. Bu 30 gün sonunda ise teminat tutar tek seferde ödeniyor.

30 günlük bekleme süresi içinde sigortalı vefat ederse, bu tutar hak sahiplerine ödeniyor.
Teminatın başlaması için 90 günlük bir muafiyet süresi bulunuyor. Fakat sigortanın kesintisiz ve aynı şartlarda yenilenmesi söz konusuysa bu muafiyet süresi de ortadan kalkıyor.

Geleceğinize Güç ve Güvence Katacak Sigorta Ürünleri Hakkında Detaylı Bilgiye OYAK GRUP SİGORTA Ayrıcalığı ile Ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz anda OYAK GRUP SİGORTA ayrıcalıklarla dolu sigorta dünyası ile yanınızda! Geleceğinize güç katacak sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız 0850 577 00 57’yi arayarak çağrı merkezimize ulaşabilir ya da sitemizde bulunan Online Teklif butonuna tıklayarak tekliflere ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı, mutlu ve güvencelerle dolu günler dileriz. 😊
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.