Eylül 2021

Her bakışı, her afacanlığıyla evlere neşe katan minik dostalarınızın sağlığı artık bizimle güvence altında! 

Minik dostlarınızın sağlığını da kendi sağlığımız kadar önemsiyoruz.

Acil ve beklenmedik sağlık sorunları durumlarında  OYAK Grup Sigorta ayrıcalıklarıyla kendinize sağladığınız kapsamlı sağlık güvencelerini, Evcil Hayvan Sigortası ile kedi ve köpeklerinize de sağlayabilirsiniz. 😊

Evcil hayvan sigortası nedir, nasıl avantajlar sağlar?

Evcil hayvanınızın yaşadığı herhangi bir sağlık sorununda, doğru veterineri bulmaya çalışmak tedaviyi geciktirebilir, veya tedavi harcamaları da finansal olarak sizi sıkıntıya sokabilir. Evcil hayvan sigortası ile bu gibi zorlukları unutabilirsiniz.

Evcil hayvan sigortası özel sağlık sigortası güvencelerine sahip ancak minik dostlarınızı kapsayan bir sigorta çeşididir.

Evcil hayvan sigortası ile anlaşmalı seçkin veterinerlerde yaptıracağınız tedavilerde, teminatlar dahilinde minik dostlarınıza en iyi tedaviyi ücretsiz olarak sağlayabileceksiniz.

Evcil hayvan sigortası hangi teminatları sunar?

Bu sigortanın teminatları, acil durumlarda evcil hayvanınızın ihtiyaç duyduğu tedavileri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle ihtiyaç duyabileceğiniz güvenceler poliçede sunulur. 

Uygun prim ödemeleri ile minik dostlarınız için Evcil Hayvan Sigortası hangi acil durumları kapsar?

* Trafik kazası,
* Yüksekten düşme,
* Herhangi bir kaza veya enfeksiyon sebebiyle oluşan göz yaralanmaları,
* Yanma, 
* Elektrik çarpması,
* Yabancı cisim yutma veya batması,
* Zehirlenme,
* Böcek sokması,
* Isı çarpması veya donma,
* Boğulma tehlikesiyle oluşan problemler,
* Bir başka kedi veya köpek ile kavga sonucunda oluşan yaralanmalar.

Ayrıca kanser gibi, evcil hayvanların hayatını ciddi şekilde etkileyen hastalıklar da teminatlara eklenebilir.

Evcil hayvan sigortası yaptırırken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle evcil hayvan sigortası yaptırabilmeniz için kedi veya köpeğinizin sağlaması gereken birkaç şart var. Aşılarının tam olması, kronik bir sağlık sorununun olmaması ve 6 aydan büyük, 10 yaşından küçük olması gerekir. 

Ayrıca sigortadan tam olarak faydalanabilmek için hizmet veren klinikleri araştırmanız ve poliçe kapsamındaki tedavilerin hangileri olduğunu bilmeniz gerekiyor. Acil bir durumda tedaviye hızlıca başlamanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sağlayan bir sigortaya sahip olabilirsiniz.

Artık sevimli dostlarınız da kolayca sağlık güvencelerine sahip olabilir!

OYAK Grup Sigorta’dan alacağınız karşılaştırmalı tekliflerle çok kısa bir süre içinde ihtiyacınız olan teminatlara ulaşabilir, evinizin neşesi minik dostlarınızın mutluluğunu, güvence altına alabilirsiniz. 

Haydi, 0850 577 00 57 numaralı çağrı merkezimizi arayın ya da dilerseniz sitemizdeki Online Teklif butonuna tıklayarak minik patileri güvenceyle tanıştırın. 
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.