Temmuz 2020

Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yeni yerler keşfetmek ve onlarla vakit geçirmek paha biçilemez. Bir de çocuklarımızın yarı yıl tatili yaklaştıkça, tatil planı yapmak kaçınılmaz oldu 😊 Her zaman gülerek hatırlayacağınız anılar biriktirmek için hazır mısınız? Uçak ya da otobüs bileti, araba kiralama, tur seçimi, otel seçimi ve ayrıntılı bir valiz hazırlamadan sonra check listenize bir bakın, neler eksik olabilir? Kusursuz ve can sıkıcı bir tatil olmaması için ihtiyacınız olan en önemli şey, sigorta.

OYAK Grup Sigorta’nın her ihtiyaca yönelik sigorta ürünleri ile seyahatinizin ve tatilinizin problemsiz geçmesini sağlayın. Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ve Trafik Sigortası ile check listenizi tamamlayın, karşılaşabileceğiniz problemlere karşı hazırlıklı olun.

Sağlık Sigortası

En Uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası, sigortalının sigortalanma süresi boyunca hasta olması ve/veya kaza sonucunda rahatsızlanması ve yaralaması halinde, tedavi sürecinde gerekli olan masrafların karşılanmasını destekleyen bir sigorta ürünüdür.

Sağlık sigortaları, yatarak tedaviler ve ayakta tedaviler olmak üzere ikiye ayrılır. Yatarak tedavilerin kapsamının daha geniş olmasıyla birlikte ayakta tedavilerde seyahat boyunca ihtiyacınız olmamasını umduğumuz ama olası bir probleme karşı hazırlıklı olmanızı sağlar.

Doktor muayene, tahlil, MR, röntgen, ilaç, fizik tedavi gibi ileri tanı yöntemlerini de içeren teminatlar, belirlenen ödeme yüzdesi oranında ayakta tedavi teminatından karşılanabilir.

Bunlarla birlikte sigorta şirketlerine ve ürünlerine bağlı olarak teminat kapsamını doğum, check-up, diş ve gözlük gibi teminatlarla da genişletebilirsiniz.

Sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi ve online teklif almak için buraya tıklayın.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

OYAK Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, özel bir sağlık sigortası değildir. SGK’nın geçerli olduğu ve sigorta şirketlerinin tamamlayıcı sigorta anlaşması yaptığı özel hastanelerde tedavi görmenizi sağlayan bir üründür. Özel sağlık sigortasında olduğu gibi sigortalı olan kişinin sigortalanma süresince hastalanması ve/veya kaza sonucu yaralanması halinde tedavi için gerekli masrafların karşılanmasını destekler.

Tamamlayıcı sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi ve online teklif almak için buraya tıklayın.

Kasko Sigortası

2021 yılı En uygun kasko sigortası

Kasko sigortası, yolculuğunuz süresince aracınızın çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi, yanması ya da kaza sonucunda oluşan hasarlarınızın karşılanmasını kapsayan bir teminat çeşididir.

Farklı sigorta firmalarının farklı fiyat teklifleri olacaktır. Bu fiyat farklılığının sebebi ise, sigorta şirketlerinin kendi veri tabanındaki istatistiklere bağlı olarak poliçe çalışması yapması ve aracınızın özelliklerdir. Fiyat konusundan sonra en çok merak edilen konu ise araç aksesuarlarının sigortaya dahil olup olmadığıdır. Eğer bahsedilen aksesuarlar, aracınızın fabrika çıkışı standart donanımına ait ise sigorta dahilinde olacaktır.

Kasko sigortası hakkında detaylı bilgi ve online teklif almak için buraya tıklayın.

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.