Ocak 2023

OYAK GRUP SİGORTA’nın uzman ekibi ile siber risklerinizi yönetebileceğinizi biliyor muydunuz? 

Geleneksel risk yönetimi metotlarının geçerliliğini yitirdiği hızla dijitalleşen dünyada, güçlü ve bütüncül önlemler almak gerekir. OYAK GRUP SİGORTA ve HAVELSAN iş birliği ile sunulan çözümler ve etkin siber risk yönetimi hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okumaya devam edebilirsiniz.  

Siber Riskler Nelerdir?

Siber riskler; bir işletmenin bilgi sistemlerindeki bir sorundan kaynaklanan proses ve/veya operasyon aksaklığı, herhangi bir siber hadise ve buna bağlı olarak itibar veya finansal kayıp yaşanma ihtimalidir. Bu risklere kuruluşun bilgi sistemleri veya iş süreçlerindeki bir aksaklık neden olabilir. Bu sebepten ötürü kurumsal bilgiler çalınabilir, süreçlere ait önemli veriler kaybolabilir ya da silinebilir.

İş süreçlerinin dijitalleşmesi ve verilerin bulutlarda saklanması ile birlikte siber tehditler de gelişerek karmaşık bir hal almaya başladı. Uzman yönlendirmesi olmaksızın kurumların tam bir güvenlik sağlaması epey güç. 

Siber Risk Yönetimi Nedir?

Kurumları ilgilendiren siber risklerin önceden denetlenmesi ve önlemler alınması sürecine siber risk yönetimi denir. 

Siber risk yönetimi ile siber tehditlere karşı önlemler almak, günümüzde dijital dönüşüme ayak uydurmuş tüm firmaların önceliklerinden biridir. Sanal tehditleri saptama, analiz etme, değerlendirme ve önlemler alma süreçlerinin tamamını OYAK GRUP SİGORTA sizin için siber risk yönetimi ile sağlar.

OYAK GRUP SİGORTA’nın uzman ekibi riskleri öngörür ve kurumları siber risklere karşı koruyacak önlemler almak için çalışır. 

Siber Güvenlikte Yenilikçi Çözümler Nelerdir?

OYAK GRUP SİGORTA’nın yenilikçi teknoloji çözümleri ile tüm siber güvenlik ihtiyaçlarınıza cevap bulabilir, uzman ekibimiz sayesinde veri güvenliğinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Bütüncül yönetim sağlayan hizmetler şu şekildedir:

•    Siber Güvenlik Testi Analiz Hizmeti,
•    KVKK Uyum Danışmanlığı,
•    İLETİ,
•    Diyalog,
•    Evraka,
•    Kalkan,
•    Bariyer.


OYAK GRUP SİGORTA Uzmanlığı ile Kurumunuzu Tehdit Eden Siber Risklere Etkin Yönetim! 

OYAK GRUP SİGORTA ayrıcalığı ile siber güvenlik ihtiyaçlarınızı aşağıdaki linkte yer alan risk değerlendirme aracımızla belirleyin, kurumunuzun geleceği bizimle güvende olsun! Detaylar için buraya tıklayın. 

Şirket hedef ve stratejilerine uygun şekilde siber risk güvenliğinizi yönetmek istiyorsanız 0850 577 00 57’yi arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

OYAK GRUP SİGORTA #HayatınHerAnında, Sizin Yanınızda!
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.