Ekim 2021

Size güzel bir haberimiz var! OYAK Grup Sigorta ayrıcalığıyla çocuklarınızın eğitim hayatına güvenceler sağlayabilirsiniz! 😊

‘’Çocuklara verebileceğiniz en değerli hediye onların eğitim hayatıdır!’’

Eğitim Sigortası Nedir?

Eğitim sigortası, bir öğrencinin eğitiminden sorumlu olan tüm bireyler tarafından satın alınabilen  ölüm, kaza veya maluliyet durumlarında belirlenen süre dahilinde çocukların eğitim masraflarının karşılamasına yarayan bir sigorta türüdür. Sigorta süresi, öğrencinin eğitim süresine göre belirlenir.

Neden Eğitim Sigortası Yaptırmalısınız?

Eğitim sigortası yaptırmanın birçok avantajı var:

  • Eğitim sigortası ,  yaşam kaybı olması durumunda sevdiklerinizin yıllık eğitim masrafını sizin belirlediğiniz tutar kadar karşılanmasına, süre sonunda yaşam kaybı olmaması durumunda da ödediğiniz toplam prim tutarını geri alabilmenize imkan sağlar.
  • Çocuklarınız eğitim sigortası yardımıyla eğitimine kesintisiz devam edebilir.


Kimler Eğitim Sigortası Yaptırabilir?

Eğitim sigortasını hem kendi çocuklarınız hemde eğitiminden sorumlu olduğunuz çocuklar için yaptırabilirsiniz.

Ayrıca, 18 yaşını geçmiş herkes eğitim sigortası yaptırabilir ancak sigorta şirketleri arasında farklılık göstermekle birlikte, poliçe sahibinin belirli bir üst yaş sınırını aşmamış olması gerekir.

Eğitim Sigortası Yaptırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sigorta priminin hesaplanması yaşınıza, seçeceğiniz teminatlara , çocukların eğitim gideri ve eğitim süresine bağlıdır.

Eğitim sigortası ile sevdiklerinize 20 yıla varan sürelerle güvence sağlayabilir, uzun yıllar onun eğitim harcamalarını karşılayacak bir sigortaya sahip olabilirsiniz.

Eğitim Sigortası ile Sevdiklerinize Parlak Bir Gelecek Bırakın!

Eğitim Sigortası ile başınıza gelebilecek beklenmedik durumlara karşı çocuklarınızın eğitim hayatlarını OYAK Grup Sigorta güvencesiyle sağlama alın. 

Avantajlı tekliflerimize ulaşmak ve detaylı bilgi almak için 0850 577 00 57 arayabilir ya da web sitemizdeki online teklif butonuna tıklayabilirsiniz.
Sağlıklı ve huzurlu günler dileriz. 😊
 

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.