Temmuz 2020

Uzun yıllar boyunca, emek verip çalıştığınız ve çalışmalarınızın sonucunu alacağınız günler gelmeden önce geleceğinizi sigortalayın. Beklemek güzeldir, beklenen şey değerliyse. Gelecekte yapmayı planladığınız seyahatler, almayı hedeflediğiniz müstakil evler, toprakla haşır neşir olmayı planladığınız günler tüm hızıyla gelmeye devam ederken, kendinizi Bireysel Emeklilik sigorta sistemi ile garanti altına alın. Malum hayat şartlarında bitmek bilmeyen masraflar bu sayede gözünüzü korkutmaz, verdiğiniz emeklerin karşılığını muhakkak gelecekte de almış olursunuz. Bugünden yapmaya başlayacağınız küçük tutarlı yatırımları yarın için sigortalarken, gelecek nesillere ve sevdiklerinize bugünün yaşam şartları korunmuş bir geleceği garantilemiş olursunuz. Bir gönüllü katılım sigortası olan Bireysel Emeklilik sigorta sistemi kişiyi emekliliğe hazırlarken, finansal açıdan daha rahat etme imkânı da sunar.

Bireysel Emeklilik Sigortası Faydaları Nelerdir?

21. yüzyılın hızlı tüketim toplumunda yer alan bireyler olarak, şimdiden geleceğe yönelik yatırım yapmamızı sağlıyor. Bu sayede paramıza tasarruf katarak sigortalamamıza imkân sağlıyor. Ayrıca emeklilik sürenizi doldurduktan sonra planlarınızı gerçekleştirmeniz için size toplu para dönüşü olarak imkân sağlıyor. Bunların yanında duymaya alışık olduğumuz devlet katkısı da var tabi. Bireysel Emeklilik ödemelerinde devlet ödemelerin üstüne %25 katkı payı ekliyor, yani yatırımlarınızı daha ilk günden %25 artmış olarak birikmeye başlıyor. Bireysel Emeklilik konusunda tereddüt edenler devlet katkısı sayesinde de birikimlerini güvence altına almış oluyor.

Neden Bireysel Emeklilik Tercih Etmelisiniz?

En Uygun Bireysel Emeklilik sigortası

Herkesin yoğun iş hayatından ve hayat koşturmacasından sonra yaşamak istediği huzurlu ve rahat bir yaşam için planı vardır. Doğru ve erken yaşta yapılan birikimler sayesinde sağladığınız kazanç ile bütçenize uygun yatırım yapmaya bugün buradan başlayabilirsiniz. Emekli olmak için önemli olan şey yaptığınız ödemeler değil sistemde kaldığınız süredir. Giriş tarihinizden itibaren 10 yıl boyunca sistemde kalırsanız istediğiniz zaman emekli olabilirsiniz. Şirketlere göre farklılık gösteren başlangıç ödemeleri 100 veya 200 TL arası değişim göstermektedir, ancak ilk ödemeden sonra istenilen miktara göre ödeme düşürme olanağı mevcuttur.

Bireysel Emekliliğin Sağladığı Bir Avantaj Var Mı?

2021 yılı En Uygun Bireysel Emeklilik Sigortası

18 yaşını dolduran tüm bireylerin sisteme katılması mümkün, ayrıca Bireysel Emeklilikte 10 yıl süreyle yapılan ödemeler sonucunda, 56 yaşını doldurmuş kullanıcılar emekli olmaya hak kazanırlar. Herhangi bir vefat durumunda ise birikimleriniz ve varsa devlet katkısı ve getirileri, sözleşmede belirtilen kanuni mirasçılarınıza ödenir. Bunların dışında da eğer Sosyal Sağlık Sigortası kapsamında tedavi görüyorsanız veya çalışmıyorsanız da Bireysel Emeklilik sistemine başvurmanız mümkün. Çünkü bu sistemler birbirinden bağımsız olarak çalışır. Yani SGK primleriniz Bireysel Emeklilik hesabınıza aktarılmaz.

Bugünden itibaren biriktirmeye başladığınız yatırımlarınızın yakın bir zamanda karşınıza nasıl bir avantaj ile çıkacağını bilemezsiniz. Olası bir sağlık gereksiniminiz için de bütçe açısından daha rahat olun. Geleceğinizi bugünden sigortalamak için zaman kaybetmeyin. OYAK Grup Sigorta Bireysel Emeklilik sayesinde sisteme kayıt olun, geleceğiniz için endişe etmeyi bırakın. OYAK Grup Sigorta güvencesi ile bugünden sigortalayacağınız geleceğin keyfini Bireysel Emeklilik teklifinizi alarak çıkartmaya başlayın.

| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.