OYAK Grubu ve iştirakleri

OYAK

Tüm faaliyetlerini 205 sayılı Kanun kapsamında sürdüren OYAK, özel hukuk hükümlerine tabi, mali ve idari bakımdan özerk, ek bir sosyal güvenlik kuruluşu olup üyelerinin birikimlerini verimlilik ve kârlılık amacıyla yönetmektedir.

Türkiye'nin en büyük tamamlayıcı mesleki emeklilik fonu olan OYAK, üyelerine sunduğu hizmet ve ürünler anlamında bir hayat sigortası kuruluşu ve aynı zamanda bir kredi kurumu olarak da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Temel hedefleri, üyelerine en üst düzeyde nema sağlamak ve katma değeri yüksek hizmet sunmak olan OYAK, bu hedeflerine ulaşmak amacıyla varlıklarını finansal ve iştirak yatırımlarıyla değerlendirmektedir.

Detaylı bilgi için: www.oyak.com.tr

OYAK GRUBU

OYAK Grubu, maden metalürji, çimento beton kağıt, otomotiv lojistik, finans, hizmet, kimya, tarım hayvancılık ve enerji sektörlerinde Türkiye’nin yedi coğrafi bölgesine yayılmış, dünya genelinde altı farklı kıtada, 24 ayrı ülkede faaliyet gösteren 139 şirketten oluşmaktadır.

2021 konsolide sonuçlarına göre, OYAK’ın toplam hasılatı 139 Milyar TL’ye, toplam varlıkları 296 Milyar TL’ye ulaşırken; 4,9 Milyar ABD Dolar’lık toplam ihracatı ile Türkiye’nin 2021 yılındaki ihracatının %2,5’ini tek başına karşılamıştır.

OYAK Grubu gerçekleştirdiği üretim, satış, ihracat ve ödediği vergi ile Türkiye ekonomisine artan oranda katma değer sağlamakta, ekonomik kalkınmayı desteklemektedir.

OYAK Grup Şirketleri: www.oyak.com.tr/grup-sirketleri/

Sizin için en doğru teklife ulaşabileceğiniz karşılaştırmalı sigorta tekliflerimizi deneyin!

Teklif Al
| OYAK GRUP SİGORTA
Devam edebilmek için aşağıdaki "Ben robot değilim" kısmını işaretleyiniz.