Ana Sayfa » Kurumsal Ürünler » Sabit Kıymet Sigortaları

SABİT KIYMET SİGORTALARI

Sabit Kıymet Sigortaları

Sabit Kıymet Sigortaları

Sabit Kıymet Sigortaları, sigortalıya ait bina, makina tesisat, emtia, demirbaş gibi şirketin fiziksel varlıklarını doğal afetlere ve kazalara karşı güvence veren sigorta poliçeleridir. Poliçe teminatına dahil olan risklerin gerçekleşmesi durumunda, yapılacak ek teminatlar ile birlikte hem fiziksel maddi hasarı hem de ticari faaliyetin aksaması durumunda kar kaybını da koruma altına alabilmektedir.

İş yeri için yapılan bu sigortalar paket sigorta özelliği taşımakla konut sigortalarında olduğu gibi ortak olarak yangın teminatı olmaktadır. Bu temel teminatın yanı sıra, yangın mali sorumluluk, hırsızlık, cam kırılması, ferdi kaza gibi teminatlar da ek prim verilerek teminat altına alınabilmektedir.

Yangına bağlı kar kaybı sigortası, ilgili yangın poliçesinde teminat verilen riskin gerçekleşmesi durumunda, ticari faaliyetin durma veya aksaması tamamen giderilinceye kadar geçen süre içinde ve poliçede belirtilen azami tazminat süresini aşmamak kaydıyla, meydana gelecek kar kaybına karşı güvence vermektedir.

Yangın Sigortası Genel Şartları için tıklayınız.

Yangına Bağlı Kar Kaybı Sigortası Genel Şartları içintıklayınız.

Cam Kırılmasına Karşı Sigorta Genel Şartları için tıklayınız.

Hırsızlık Sigortası Genel Şartları için tıklayınız.

Copyright © OYAK GRUP SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş. 2019. Tüm Hakları Saklıdır.